Utrwalenie pięknego czasu ciąży na długie lata, bez wydawania fortuny

Czas ciąży to dla większości kobiet piękne chwile. Mimo zmieniającego się ciała, nieprzyjemnych dolegliwości chciałyby ten czas uwiecznić na przykład na zdjęciach. Ciążowa sesja zdjęciowa to przyjemne przeżycie i świetna pamiątka na całe lata, dla całej rodziny.

Sesja ciążowa bez fotografa

Wiadomo jednak, że nie zawsze jest możliwość zrobienia profesjonalnej sesji ciążowej u fotografa. Dla niektórych może być to zbyt duży koszt, kobieta może z różnych powodów krępować się pozować przed obiektywem obcej osoby, albo po prostu chcieć zrobić to sama. Niezależnie od tego, jaki jest powód przyda ci się wiedza na temat tego, jak zrobić ładną sesję ciążową bez profesjonalnego fotografa. Oto niezbędne elementy:

  1. Dobre światło – takie, w którym wyglądasz i czujesz się najlepiej,
  2. Dobry moment – najlepszy będzie wtedy, gdy brzuszek będzie już dobrze widoczny,
  3. Ćwicz pozy przed lustrem – dzięki temu będziesz wiedziała, w jakich ustawieniach wyglądasz najlepiej. Sesja wtedy będzie przebiegała szybko i przyjemnie,
  4. Odpowiedni ubiór – czyli taki, w którym czujesz się najlepiej i który doskonale podkreśla twój ciążowy brzuszek,
  5. Fryzura i makijaż – zawsze świetnie podkreślają urodę, odpowiednio wykonane świetnie wyglądają na zdjęciach. Twarz będzie bardziej promienna, atuty urody lepiej podkreślone,
  6. Gadżety – jeśli chcesz minimalistyczną sesję, możesz z nich zrezygnować. Jeśli uwielbiasz zdjęcia z gadżetami, wykorzystaj je w swojej sesji ciążowej. Może to być na przykład pozytywny test ciążowy, akcesoria do pielęgnacji niemowląt, wstążeczka na brzuszku ciążowym.

Podsumowanie

Ciążowa sesja zdjęciowa to doskonały pomysł, dzięki któremu utrwalisz ten magiczny czas na długie lata. Będzie to doskonała pamiątka nie tylko dla ciebie, ale również dla twojego partnera, dziecka, dziadków i wszelkich ciotek oraz wujków. Taką sesję można wykonać samodzielnie, trzeba tylko pamiętać o kilku elementach, które zostały wymienione w artykule. Efekt na pewno będzie tego wart.

 

Author: 3dlaboratory.com.pl