3D Laboratory / O nas

DRUKARNIA 3D

O firmie 3D Laboratory

Miłość do tworzenia praktycznych i estetycznych form, zadecydowała o utworzeniu przez nas własnej drukarni 3D w Warszawie. Powstała w ten sposób firma – 3D Laboratory – cieszy się zasłużoną renomą, będąc wzorem postępowości i profesjonalizmu.

Bazując na doświadczeniu zdobywanym przez lata, za cel stawiamy sobie najwyższą jakość świadczonych usług. Poza drukiem, zajmujemy się również wykonywaniem precyzyjnych projektów i skanów w trójwymiarze. Kierujemy się zasadą pełnej współpracy z Klientem. Chcemy poznać jego potrzeby, aby niezawodnie przeprowadzić proces realizacji wydruku 3D – od powstania pomysłu do końcowego efektu naszej pracy.

W wykonywaniu zleceń pomaga nam nowoczesny sprzęt. Pracujemy na drukarkach w technologiach SLA i FDM. Należą do nich m.in.:

  • Maszyna Dragon 3D (technologia FDM) z dużym polem roboczym o wymiarach 45x30x30 cm (przy standardowych wymiarach większości drukarek 20x20x20 cm), drukująca ze wszystkich dostępnych materiałów (od gumy po carbon, od warstwy 0.09 mm do 1.0 mm), dzięki stosowaniu odpowiednich głowic drukujących.
  • Maszyna XYZ Printing Nobel 1.0 (technologia SLA) o dokładności 0.025 mm i polu roboczym 14x14x20 cm. Polecana dla modelarzy, jubilerów i przedstawicieli innych branż, produkujących wyroby precyzyjne.
  • Maszyna Zortrax M200 jest drukarką 3D, którą charakteryzuje wysoka jakość wydruków i niezawodność. Są to najważniejsze zalety tej, zaprojektowanej w Polsce drukarki. Zortrax M200 dokładnie odtwarza wymiary modelu 3D, dzięki czemu można przy jej pomocy drukować elementy wymagające dużej precyzji wymiarowej, mając pewność, że każdy kolejny egzemplarz będzie wyglądał dokładnie tak samo.

dg

Modelowanie 3D – zróbmy to wspólnie!

Proponujemy usługę modelowania 3D wspólnie z grafikiem. Specjalista stworzy model opracowany według Państwa pomysłu – np. w formie prostego szkicu. W końcowej fazie projektu mogą Państwo wprowadzić ostateczne poprawki i przygotować model bezpośrednio do druku. Wspólne wykańczanie projektu (czas ok. 1h) zawiera się w cenie usługi. Wystarczy umówić się z nami na wizytę w dogodnym terminie.

Świat przeobraża się na naszych oczach każdego dnia. Już dziś, dzięki drukom trójwymiarowym możesz sprawić, by idea stała się przedmiotem. Wystarczy, że nawiążesz kontakt z naszą firmą. Gwarantujemy drukowanie 3D w niskiej cenie – profesjonalne i najwyższej jakości. Sprawdź sam.

desktop icon

Profesjonalizm

Podejmując współpracę z 3D Laboratory, macie Państwo pewność, że powierzacie swoje pomysły i projekty w ręce profesjonalistów. Druk 3D jest trudny i dla dobrego efektu finalnego potrzeba odpowiednio wyszkolonych ludzi – zespołu inżynierów, gotowych podjąć walkę z najtrudniejszymi projektami. Jesteśmy młodzi i ambitni. Postawcie Państwo na Nas, a na pewno się nie zawiedziecie!

rocket icon

Jakość

Większość firm, która próbuje swoich sił na rynku 3D, używa niskobudżetowych drukarek, które nie są porównywalne do jakości, jaką mogą zaoferować Państwu drukarki na których pracujemy. Drukarka jest skonstruowana tak, aby sprostać wymaganiom jak największej różnorodności materiałów oraz jest w stanie wykonać modele o bardzo złożonych kształtach, z którymi nie poradzi sobie tradycyjna obrabiarka.

notebook icon

Sprawność Realizacji

W naszej firmie najważniejsze jest to, aby współpraca Klient – 3D Laboratory przebiegała przede wszystkim profesjonalnie. Ważną rzeczą jest również to, że rozmiar nie stanowi żadnego problemu. Chętnie podejmiemy się pracy nad większymi gabarytami. W definicję profesjonalizmu wchodzi nie tylko jakość świadczonych usług, ale również szybkość i dobry kontakt z klientem. Cenimy Państwa czas!